Recenzie a skúsenosti Testovacie pásiky Marimex 4v1

11,90 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Testovacie pásiky na zistenie :hodnoty pHvoľného chlórualkalitystabilizátora (kyseliny kyanurovej)V balení je 50 ks pásikov. 

Popis produktu Testovacie pásiky Marimex 4v1

Testovacie pásiky na zistenie :hodnoty pHvoľného chlórualkalitystabilizátora (kyseliny kyanurovej)V balení je 50 ks pásikov. 

Podobné produkty

Testovacie pásky AquaChek 4v1 Yellow, 50 ks 13,90 €

Testovacie pásky AquaChek 4v1 Yellow, 50 ks

AquaChek tester 4v1 - prúžkový tester. Testujete: Voľný chlór, pH, Celkovú alkalitu, kyseliny kyanurovej (Stabilizátor). Ideálne pre tých, ktorí dávajú prednosť Chlóru ako hlavnému desinfakčnímu prostriedku v bazéne alebo vo vírivkách. Test 4v1 AquaChek zahŕňa aj testovanie kyseliny kyanurovej, ktorá je obzvlášť dôležitá vo vonkajších vírivkách alebo v bazénoch, lebo chlór býva rozptýlený UV žiarením.Získajte 4 dôležité výsledky jedným testom! Len vložíte AquaChek Yellow (4v1) do Vašej vírivky alebo do bazéna na pár sekúnd, vytiahnete a výsledok máte okamžite!Ideálnym spôsobom merania je testovať aspoň dvakrát týždenne.Pokyny:     Ponorte prúžok do vody a okamžite ho vytiahnite.Držte prúžok vo vodorovnej polohe 15 sekúnd (nesetřepávejte prebytočnú vodu z prúžku).Porovnajte farbu vankúšika pre meranie pH, voľného chlóru, celkovej alkality a stabilizátora (v tomto poradí) s farebnou tabuľkou na štítku.Najlepšie výsledky pri skúške stabilizátora (kyselina kyanúrová) sa dosahuje pri pH v rozmedzí 7,0 až 8,4 a celková alkalita by mala byť najviac 240 ppm.Dôležité upozornenie: Pokiaľ prípravok nepoužívate, viečko pevne dotiahnite. Používajte do dátumu uvedeného na viečku.Pre výklad diagramu na fľaši: LOW = NÍZKY, OK = OK, HIGH = VYSOKÝ
Testovacie pásiky AquaChek Spa 6v1, 50 ks 12,99 €

Testovacie pásiky AquaChek Spa 6v1, 50 ks

Balenie 50 testovacích pásikov pre meranie kvality vody vo vírivých bazénoch. Meria celkový chlór, celkový bróm, voľný chlór, celkovú alkalitu, pH a vápnikovou tvrdosť.
Testovacie pásky AquaChek pre digitálnu čítačku 10,90 €

Testovacie pásky AquaChek pre digitálnu čítačku

Balenie  obsahuje 50 ks testovacích pásikov pre digitálnu čítačku AquaChek Tru test. Meria voľný chlór, bróm, pH a alkalituPOZOR: Pásiky pre TrueTest používajte výhradne na použitie v digitálnej čítačke! 
Testovacie pásky AquaChek Salt, 10 ks 11,49 €

Testovacie pásky AquaChek Salt, 10 ks

Balenie 10 ks testovacích páskov. Meria hladinu soli (NaCI) vo vode v rozmedzí 400 - 7000ppm.
Testovacie pásky AquaChek Peroxide 3v1, 25 ks 11,49 €

Testovacie pásky AquaChek Peroxide 3v1, 25 ks

Balenie 25 ks testovacích páskov pre kyslíkovú chémiu. Meria hodnoty kyslíka, pH a celkovú alkalitu.

Recenzie Testovacie pásiky Marimex 4v1

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Testery pH a plaváky. Najnižšia cena v kategórii Testery pH a plaváky je 2,39 €, priemerná cena je 14,12 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 82,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 80,51 €.

2,39 €

Najnižšia cena v kategóriiTestery pH a plaváky

14,12 €

Priemerná cena v kategóriiTestery pH a plaváky

82,90 €

Najvyššia cena v kategóriiTestery pH a plaváky

Lacnejšie ako Testovacie pásiky Marimex 4v1

Testovacie pásky AquaChek Peroxide 3v1, 25 ks Testovacie pásky AquaChek Salt, 10 ks Testovacie pásky AquaChek pre digitálnu čítačku Tablety do testeru na meranie pH - 5 x 10 ks Plavák na chlór s teplomerom - oranžová Plavák na chlór s teplomerom - žltá

Drahšie ako Testovacie pásiky Marimex 4v1

Tablety do testeru na pH (20 ks) + chlór (20 ks) + viazaný chlór (10 ks) Testovacie pásiky AquaChek Spa 6v1, 50 ks Tabletkový tester na pH a chlór Testovacie pásky AquaChek 4v1 Yellow, 50 ks Tester na kyslíkovú chémiu Tester elektronický na pH + Cl

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Testovacie pásiky Marimex 4v1 za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 11,90 €

Aktuálna cena: 11,90 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Testovacie pásiky Marimex 4v1 si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Marimex.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Marimex.sk