Recenzie a skúsenosti Sekera s násadou 600 g

Základný popis

Sekera je vhodná pre každodenné použitie. Vybrať si môžete sekery od 600g až po 1600 g.

Popis produktu Sekera s násadou 600 g

Sekera je vhodná pre každodenné použitie. Vybrať si môžete sekery od 600g až po 1600 g.

Recenzie Sekera s násadou 600 g

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Sekery. Najnižšia cena v kategórii Sekery je 5,59 €, priemerná cena je 6,04 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 6,49 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 0,90 €.

5,59 €

Najnižšia cena v kategóriiSekery

6,04 €

Priemerná cena v kategóriiSekery

6,49 €

Najvyššia cena v kategóriiSekery

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Sekera s násadou 600 g za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 6,49 €

Aktuálna cena: 6,49 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Sekera s násadou 600 g si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk