Recenzie a skúsenosti Prerezávacia píla

Základný popis

Prerezávacia píla s drevenou rukoväťou na prerezávanie konárov stromov a kríkov. Kalené zuby s troma reznými hranami pre rýchly a jednoduchý rez.

Popis produktu Prerezávacia píla

Prerezávacia píla s drevenou rukoväťou na prerezávanie konárov stromov a kríkov. Kalené zuby s troma reznými hranami pre rýchly a jednoduchý rez.

Recenzie Prerezávacia píla

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Ručné píly. Najnižšia cena v kategórii Ručné píly je 5,99 €, priemerná cena je 8,09 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 10,49 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 4,50 €.

5,99 €

Najnižšia cena v kategóriiRučné píly

8,09 €

Priemerná cena v kategóriiRučné píly

10,49 €

Najvyššia cena v kategóriiRučné píly

Drahšie ako Prerezávacia píla

Gardenius GR1P0005 Skladacia pílka, 18 cm Píla chvostovka 300 mm Gardenius GR1P0002 Sklápacia záhradná pílka, 23 cm Gardenius GR1P0004 Sada skladacích pílok, 2 ks

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Prerezávacia píla za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 5,99 €

Aktuálna cena: 5,99 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Prerezávacia píla si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk