Recenzie a skúsenosti Píla chvostovka 300 mm

Základný popis

Ručná píla chvostovka na rezanie dreva a plastu. Otvorená plastová ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pevné a bezpečné držanie. Zuby sa dvoma reznými hranami pre rýchly a jednoduchý rez.

Popis produktu Píla chvostovka 300 mm

Ručná píla chvostovka na rezanie dreva a plastu. Otvorená plastová ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pevné a bezpečné držanie. Zuby sa dvoma reznými hranami pre rýchly a jednoduchý rez.

Recenzie Píla chvostovka 300 mm

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Ručné píly. Najnižšia cena v kategórii Ručné píly je 5,99 €, priemerná cena je 9,80 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 32,99 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 27,00 €.

5,99 €

Najnižšia cena v kategóriiRučné píly

9,80 €

Priemerná cena v kategóriiRučné píly

32,99 €

Najvyššia cena v kategóriiRučné píly

Lacnejšie ako Píla chvostovka 300 mm

Gardenius GR1P0002 Sklápacia záhradná pílka, 23 cm EXTOL - CRAFT Zatváracia pílka na konáre, 18 cm Píla chvostovka 315 mm Gardenius GR1P0005 Skladacia pílka, 18 cm Píla záhradná prerezávacia 300 mm Prerezávacia píla

Drahšie ako Píla chvostovka 300 mm

Gardenius GR1P0004 Sada skladacích pílok, 2 ks FISKARS 136528

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Píla chvostovka 300 mm za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 7,49 €

Aktuálna cena: 7,49 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Píla chvostovka 300 mm si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk