Recenzie a skúsenosti Piesok do filtrácie 25 kg

11,90 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Piesková náplň 25 kg. Piesková náplň do pieskových filtračných zariadení. Obsahuje špeciálny piesok so zrnitosťou 0,6 - 1,2 mm. Balenie obsahuje 25 kg piesku.

Popis produktu Piesok do filtrácie 25 kg

Piesková náplň 25 kg. Piesková náplň do pieskových filtračných zariadení. Obsahuje špeciálny piesok so zrnitosťou 0,6 - 1,2 mm. Balenie obsahuje 25 kg piesku.

Podobné produkty

Filtračný piesok - 25 kg 11,90 €

Filtračný piesok - 25 kg

Piesková náplň do pieskových filtračných zariadení. Obsahuje špeciálny piesok so zrnitosťou 0,6 - 1,2 mm. Funguje ako prírodný filter, zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nie len čistú vodu, ale pomáha udržovať jej správne pH.Tento tovar je možné vyzdvihnúť si na osobný odber IHNEĎ, tovar je skladom v predajni v dostatočnom počte kusov. Balenie: 25 kg vrece + ochranná prepravná škatuľa   Ako často meniť piesok v pieskovej filtrácii: Aby bola zachovaná kvalitná filtračná schopnosť bazénovej filtrácie, doporučujeme piesok meniť každú kúpaciu sezónu.      
Filtračný piesok - 3 x 25 kg 25,90 €

Filtračný piesok - 3 x 25 kg

Piesková náplň - kremenný filtračný piesok - do pieskových filtračných zariadení o zrnitosti 0,6 - 1,2 mm . Funguje ako prírodný filter , zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nielen čistú a priezračnú vodu, ale zároveň pomáha udržiavať jej správne pH .Tento tovar je možné vyzdvihnúť si na osobný odber IHNEĎ, tovar je skladom v predajni v dostatočnom počte kusov.Balenie :                      3 x 25 kg vrece Ako často meniť piesok v pieskovej filtrácii : Aby bola zachovaná kvalitná filtračná schopnosť bazénové filtrácie , odporúčame piesok meniť každú kúpaciu sezónu.     
Filtračný piesok 2 x 25 kg 16,90 €

Filtračný piesok 2 x 25 kg

Piesková náplň - kremenný filtračný piesok - do pieskových filtračných zariadení o zrnitosti 0,6 - 1,2 mm . Funguje ako prírodný filter , zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nielen čistú a priezračnú vodu, ale zároveň pomáha udržiavať jej správne pH .Tento tovar je možné vyzdvihnúť si na osobný odber IHNEĎ, tovar je skladom v predajni v dostatočnom počte kusov.Balenie :    2x 25 kg vrece Ako často meniť piesok v pieskovej filtrácii : Aby bola zachovaná kvalitná filtračná schopnosť bazénovej filtrácie , odporúčame piesok meniť každú kúpaciu sezónu.

Recenzie Piesok do filtrácie 25 kg

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Piesok a soľ. Najnižšia cena v kategórii Piesok a soľ je 13,90 €, priemerná cena je 18,90 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 25,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 12 €.

13,90 €

Najnižšia cena v kategóriiPiesok a soľ

18,90 €

Priemerná cena v kategóriiPiesok a soľ

25,90 €

Najvyššia cena v kategóriiPiesok a soľ

Drahšie ako Piesok do filtrácie 25 kg

Soľ morská 25kg Filtračný piesok 2 x 25 kg Filtračný piesok - 3 x 25 kg

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Piesok do filtrácie 25 kg za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 11,90 €

Aktuálna cena: 11,90 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Piesok do filtrácie 25 kg si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Marimex.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Marimex.sk