Recenzie a skúsenosti Lopata na sneh Everest, 26,5 x 83 cm

Základný popis

Táto lopata sa stane nenahraditeľným pomocníkom pri zimných odpratávacích prácach. Pri tejto sa násada upevňuje pomocou klikacieho systému, veľmi jednoducho sa teda zostavuje a ušetrí vám skladovacie...

Popis produktu Lopata na sneh Everest, 26,5 x 83 cm

Táto lopata sa stane nenahraditeľným pomocníkom pri zimných odpratávacích prácach. Pri tejto sa násada upevňuje pomocou klikacieho systému, veľmi jednoducho sa teda zostavuje a ušetrí vám skladovacie miesto. Môžete si regulovať aj dĺžku násady.

Recenzie Lopata na sneh Everest, 26,5 x 83 cm

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Lopaty. Najnižšia cena v kategórii Lopaty je 3,69 €, priemerná cena je 8,19 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 13,19 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 9,50 €.

3,69 €

Najnižšia cena v kategóriiLopaty

8,19 €

Priemerná cena v kategóriiLopaty

13,19 €

Najvyššia cena v kategóriiLopaty

Lacnejšie ako Lopata na sneh Everest, 26,5 x 83 cm

Sberač listia a trávy Oceľová skladacia lopata Fieldmann FPL 4001 FISKARS lopatka presádzacia, 137010

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Lopata na sneh Everest, 26,5 x 83 cm za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 9,99 €

Aktuálna cena: 9,99 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Lopata na sneh Everest, 26,5 x 83 cm si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk