Recenzie a skúsenosti Jutový motúz červený TEX, klbko 200 g

Základný popis

Pre uväzovanie a viazanie čohokoľvek by nemal žiadnej gazdinke chýbať prírodný jutový motúz. Je vhodný pre bežné použitie v domácnostiach, pre potravinárske a záhradkárske účely.

Popis produktu Jutový motúz červený TEX, klbko 200 g

Pre uväzovanie a viazanie čohokoľvek by nemal žiadnej gazdinke chýbať prírodný jutový motúz. Je vhodný pre bežné použitie v domácnostiach, pre potravinárske a záhradkárske účely.

Recenzie Jutový motúz červený TEX, klbko 200 g

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Záhradnícke potreby. Najnižšia cena v kategórii Záhradnícke potreby je 2,49 €, priemerná cena je 15,29 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 90,49 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 88,00 €.

2,49 €

Najnižšia cena v kategóriiZáhradnícke potreby

15,29 €

Priemerná cena v kategóriiZáhradnícke potreby

90,49 €

Najvyššia cena v kategóriiZáhradnícke potreby

Lacnejšie ako Jutový motúz červený TEX, klbko 200 g

Rukavice Garden Rukavice Ekonomy

Drahšie ako Jutový motúz červený TEX, klbko 200 g

Kontex Mulčovacia textília čierna, 1 x 3 m MAT Podložka na kľačanie, 35 x 30 x 3 cm Oberák na ovocie Lem trávnika 15 cm x 9 m Plastia Zrážkomer s nerezovým držiakom HAPPY GREEN Koš zahradní skládací 270 l, zelený

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Jutový motúz červený TEX, klbko 200 g za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 2,99 €

Aktuálna cena: 2,99 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Jutový motúz červený TEX, klbko 200 g si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk