Recenzie a skúsenosti Gardenius GR2S4401 Univerzálna sekera, 44 cm

20,99 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Táto praktická sekera má hlavu z kovanej ocele s tvrdeným ostrím a nylonové porisko vystužené sklenými vláknami. Jej rukoväť je pokrytá mäkčenou protišmykovou TPR gumou. Vďaka stupnici na rukoväti mô...

Popis produktu Gardenius GR2S4401 Univerzálna sekera, 44 cm

Táto praktická sekera má hlavu z kovanej ocele s tvrdeným ostrím a nylonové porisko vystužené sklenými vláknami. Jej rukoväť je pokrytá mäkčenou protišmykovou TPR gumou. Vďaka stupnici na rukoväti môžete presne odmerať dĺžku sekaného dreva, aby sa vám bez problému vošlo do krbu alebo kotla. Je dodávaná v puzdre.

Recenzie Gardenius GR2S4401 Univerzálna sekera, 44 cm

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Sekery. Najnižšia cena v kategórii Sekery je 5,59 €, priemerná cena je 6,04 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 6,49 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 0,90 €.

5,59 €

Najnižšia cena v kategóriiSekery

6,04 €

Priemerná cena v kategóriiSekery

6,49 €

Najvyššia cena v kategóriiSekery

Lacnejšie ako Gardenius GR2S4401 Univerzálna sekera, 44 cm

Sekera s násadou 600 g Sharks SHK534 Sekera, 36 cm

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Gardenius GR2S4401 Univerzálna sekera, 44 cm za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 20,99 €

Aktuálna cena: 20,99 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Gardenius GR2S4401 Univerzálna sekera, 44 cm si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk