Recenzie a skúsenosti Gardenius GR1P0004 Sada skladacích pílok, 2 ks

10,49 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Tento set vám pomôže mať pod kontrolou údržbu vašich stromov. Pílky majú ostrie z kalenej ocele s trojhrannými zubami. Vďaka tomu, že sú skladacie ich môžete využiť aj na výlety či táborenie.Dĺžka pí...

Popis produktu Gardenius GR1P0004 Sada skladacích pílok, 2 ks

Tento set vám pomôže mať pod kontrolou údržbu vašich stromov. Pílky majú ostrie z kalenej ocele s trojhrannými zubami. Vďaka tomu, že sú skladacie ich môžete využiť aj na výlety či táborenie.Dĺžka pílky je 18 cm.

Recenzie Gardenius GR1P0004 Sada skladacích pílok, 2 ks

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Ručné píly. Najnižšia cena v kategórii Ručné píly je 5,99 €, priemerná cena je 6,49 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 7,49 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 1,50 €.

5,99 €

Najnižšia cena v kategóriiRučné píly

6,49 €

Priemerná cena v kategóriiRučné píly

7,49 €

Najvyššia cena v kategóriiRučné píly

Lacnejšie ako Gardenius GR1P0004 Sada skladacích pílok, 2 ks

Píla chvostovka 300 mm PILANA píla prerezávacia 330mm 5298 Prerezávacia píla

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Gardenius GR1P0004 Sada skladacích pílok, 2 ks za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 10,49 €

Aktuálna cena: 10,49 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Gardenius GR1P0004 Sada skladacích pílok, 2 ks si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk