Recenzie a skúsenosti Gardenius GR1P0002 Sklápacia záhradná pílka, 23 cm

Základný popis

Každý záhradkár určite ocení túto skladaciu pílku, ktorá je vhodná na prerezávanie stromov. Vďaka špeciálnemu ochrannému držadlu je manipulácia s ňou veľmi jednoduchá. Má špeciálne brúsené trojhranné...

Popis produktu Gardenius GR1P0002 Sklápacia záhradná pílka, 23 cm

Každý záhradkár určite ocení túto skladaciu pílku, ktorá je vhodná na prerezávanie stromov. Vďaka špeciálnemu ochrannému držadlu je manipulácia s ňou veľmi jednoduchá. Má špeciálne brúsené trojhranné ostrie.

Recenzie Gardenius GR1P0002 Sklápacia záhradná pílka, 23 cm

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Ručné píly. Najnižšia cena v kategórii Ručné píly je 5,99 €, priemerná cena je 6,49 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 7,49 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 1,50 €.

5,99 €

Najnižšia cena v kategóriiRučné píly

6,49 €

Priemerná cena v kategóriiRučné píly

7,49 €

Najvyššia cena v kategóriiRučné píly

Lacnejšie ako Gardenius GR1P0002 Sklápacia záhradná pílka, 23 cm

Píla chvostovka 300 mm PILANA píla prerezávacia 330mm 5298 Prerezávacia píla

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Gardenius GR1P0002 Sklápacia záhradná pílka, 23 cm za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 9,49 €

Aktuálna cena: 9,49 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Gardenius GR1P0002 Sklápacia záhradná pílka, 23 cm si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk