Recenzie a skúsenosti Fiskars 120740

14,49 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Ostrič Fiskars Xsharp™ ponúka hodnotný doplnok záhradného náradia. Ľahko sa prenáša a je možné ho ovládať ako ľavou, tak aj pravou rukou. Má mechanizmus, ktorý sa jednoducho ovláda. Skladá sa z vodia...

Popis produktu Fiskars 120740

Ostrič Fiskars Xsharp™ ponúka hodnotný doplnok záhradného náradia. Ľahko sa prenáša a je možné ho ovládať ako ľavou, tak aj pravou rukou. Má mechanizmus, ktorý sa jednoducho ovláda. Skladá sa z vodiace drážky, keramických kotúčov. Zaisťuje optimálne ostrie a jeho dlhú trvanlivosť u sekier i nožov. S nekĺzavou podložkou na zabezpečenie bezpečného ostrenie. Ľahko sa rozoberá aj skladá pre jednoduché čistenie. Fiskars Xsharp ™ prináša bezproblémové používanie. Brúsny uhol optimalizovaný pre nože aj sekery.

Recenzie Fiskars 120740

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Sekery. Najnižšia cena v kategórii Sekery je 5,59 €, priemerná cena je 6,04 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 6,49 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 0,90 €.

5,59 €

Najnižšia cena v kategóriiSekery

6,04 €

Priemerná cena v kategóriiSekery

6,49 €

Najvyššia cena v kategóriiSekery

Lacnejšie ako Fiskars 120740

Sekera s násadou 600 g Sharks SHK534 Sekera, 36 cm

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Fiskars 120740 za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 14,49 €

Aktuálna cena: 14,49 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Fiskars 120740 si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk