Recenzie a skúsenosti Filtračný piesok 2 x 25 kg

16,90 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Piesková náplň - kremenný filtračný piesok - do pieskových filtračných zariadení o zrnitosti 0,6 - 1,2 mm . Funguje ako prírodný filter , zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nielen čistú a priez...

Popis produktu Filtračný piesok 2 x 25 kg

Piesková náplň - kremenný filtračný piesok - do pieskových filtračných zariadení o zrnitosti 0,6 - 1,2 mm . Funguje ako prírodný filter , zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nielen čistú a priezračnú vodu, ale zároveň pomáha udržiavať jej správne pH .Tento tovar je možné vyzdvihnúť si na osobný odber IHNEĎ, tovar je skladom v predajni v dostatočnom počte kusov.Balenie :    2x 25 kg vrece Ako často meniť piesok v pieskovej filtrácii : Aby bola zachovaná kvalitná filtračná schopnosť bazénovej filtrácie , odporúčame piesok meniť každú kúpaciu sezónu.

Podobné produkty

Filtračný piesok - 25 kg 11,90 €

Filtračný piesok - 25 kg

Piesková náplň do pieskových filtračných zariadení. Obsahuje špeciálny piesok so zrnitosťou 0,6 - 1,2 mm. Funguje ako prírodný filter, zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nie len čistú vodu, ale pomáha udržovať jej správne pH.Tento tovar je možné vyzdvihnúť si na osobný odber IHNEĎ, tovar je skladom v predajni v dostatočnom počte kusov. Balenie: 25 kg vrece + ochranná prepravná škatuľa   Ako často meniť piesok v pieskovej filtrácii: Aby bola zachovaná kvalitná filtračná schopnosť bazénovej filtrácie, doporučujeme piesok meniť každú kúpaciu sezónu.      
Filtračný piesok - 3 x 25 kg 25,90 €

Filtračný piesok - 3 x 25 kg

Piesková náplň - kremenný filtračný piesok - do pieskových filtračných zariadení o zrnitosti 0,6 - 1,2 mm . Funguje ako prírodný filter , zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nielen čistú a priezračnú vodu, ale zároveň pomáha udržiavať jej správne pH .Tento tovar je možné vyzdvihnúť si na osobný odber IHNEĎ, tovar je skladom v predajni v dostatočnom počte kusov.Balenie :                      3 x 25 kg vrece Ako často meniť piesok v pieskovej filtrácii : Aby bola zachovaná kvalitná filtračná schopnosť bazénové filtrácie , odporúčame piesok meniť každú kúpaciu sezónu.     
Filtračný piesok 4 x 25kg 35,90 €

Filtračný piesok 4 x 25kg

Piesková náplň - kremenný filtračný piesok - do pieskových fitltračných zariadení o zrnitosti 0,6 - 1,2 mm. Funguje ako prírodný filter, zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nie len čistú a priezračnú vodu ale zároveň pomáha udržiavať jeho správne pH. Tento tovar je možné vyzdvihnúť si na osobný odber IHNEĎ, tovar je skladom v predajni v dostatočnom počte kusov.Balenie:4x 25 kg vreceAko často meniť piesok v pieskovej filtrácii?Aby bola zachovaná kvalita filtračných schopností bazénovej filtrácie, odporúčame piesok meniť pre každou kúpacou sezónou. 
Bestway Kartušová filtračná vložka 8 x 9 cm, 2 ks 4,49 €

Bestway Kartušová filtračná vložka 8 x 9 cm, 2 ks

Udržujte čistú a priezračnú vodu v bazéne pomocou kartušovej filtračnej vložky od spoločnosti Bestway®. Táto náhradná kazeta je navrhnutá pre filtračné čerpadlá s výkonom 110 až 120 V za hodinu a s prietokom vody 1 249 l/h. S čerpadlom sa ľahko čistia a triedia nečistoty z bazéna. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúča spoločnosť Bestway® ich výmenu každé 2 týždne. Balenie obsahuje 2 filtračné vložky. Rozmer balenia: 8 x 18 x 8 cm. Hmotnosť balenia: 0,124 kg.
Bestway Kartušová filtračná vložka 10,6 x 13,6 cm, 2 ks 5,99 €

Bestway Kartušová filtračná vložka 10,6 x 13,6 cm, 2 ks

Udržujte čistú a priezračnú vodu v bazéne pomocou kartušovej filtračnej vložky (typ II) od spoločnosti Bestway®. Táto náhradná kazeta je navrhnutá pre filtračné čerpadlá s výkonom 220 - 240 V za hodinu a s prietokom vody 2006 l/h a 3028 l/h. S čerpadlom sa ľahko čistia a triedia nečistoty z bazéna. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúča spoločnosť Bestway® ich výmenu každé 2 týždne. Balenie obsahuje 2 filtračné vložky. Rozmer balenia: 10,6 x 27,2 x 10,6 cm. Hmotnosť balenia: 0,205 kg.

Recenzie Filtračný piesok 2 x 25 kg

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Piesok a soľ. Najnižšia cena v kategórii Piesok a soľ je 13,90 €, priemerná cena je 18,90 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 25,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 12 €.

13,90 €

Najnižšia cena v kategóriiPiesok a soľ

18,90 €

Priemerná cena v kategóriiPiesok a soľ

25,90 €

Najvyššia cena v kategóriiPiesok a soľ

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Filtračný piesok 2 x 25 kg za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 16,90 €

Aktuálna cena: 16,90 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Filtračný piesok 2 x 25 kg si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Marimex.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Marimex.sk