Recenzie a skúsenosti FIELDMANN FZNR 1013

23,49 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Ak potrebujete ostrihať silné konáre, sú pre vás dobrou voľbou tieto nožnice, ktoré si poradia s vetvami do hrúbky až 50 mm. Vďaka ich dĺžke, ktorá je voliteľná od 68 cm až do 92 cm a klinovému striž...

Popis produktu FIELDMANN FZNR 1013

Ak potrebujete ostrihať silné konáre, sú pre vás dobrou voľbou tieto nožnice, ktoré si poradia s vetvami do hrúbky až 50 mm. Vďaka ich dĺžke, ktorá je voliteľná od 68 cm až do 92 cm a klinovému strižnému systému je zaručený maximálny komfort pri práci. Držadlá majú ergonomické pogumované úchytky, ktoré nekĺžu aj pri situáciách, keď máte vlhké dlane.

Recenzie FIELDMANN FZNR 1013

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Nožnice na živý plot. Najnižšia cena v kategórii Nožnice na živý plot je 36,99 €, priemerná cena je 45,24 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 53,49 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 16,50 €.

36,99 €

Najnižšia cena v kategóriiNožnice na živý plot

45,24 €

Priemerná cena v kategóriiNožnice na živý plot

53,49 €

Najvyššia cena v kategóriiNožnice na živý plot

Drahšie ako FIELDMANN FZNR 1013

Fiskars 114750 FLO TO-79448 elektrické nožnice na živý plot, 550 W

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu FIELDMANN FZNR 1013 za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 23,49 €

Aktuálna cena: 23,49 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu FIELDMANN FZNR 1013 si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk