Recenzie a skúsenosti FIELDMANN FZN 2505-E El. nožnice na plot

53,49 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Majte živý plot vždy perfektne upravený. Tieto nožnice vám s tým pomôžu. Sú vybavené bezpečnostným spínačom. Vyváženie zaistí pohodlnú prácu. Technické parametre: dĺžka lišty - 55 cm strih - do pri...

Popis produktu FIELDMANN FZN 2505-E El. nožnice na plot

Majte živý plot vždy perfektne upravený. Tieto nožnice vám s tým pomôžu. Sú vybavené bezpečnostným spínačom. Vyváženie zaistí pohodlnú prácu. Technické parametre: dĺžka lišty - 55 cm strih - do priemeru 20 mm počet otáčok - 1700 ot/min. deklarovaná úroveň hluku - 100 dB (A)

Recenzie FIELDMANN FZN 2505-E El. nožnice na plot

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Nožnice na živý plot. Najnižšia cena v kategórii Nožnice na živý plot je 36,99 €, priemerná cena je 45,24 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 53,49 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 16,50 €.

36,99 €

Najnižšia cena v kategóriiNožnice na živý plot

45,24 €

Priemerná cena v kategóriiNožnice na živý plot

53,49 €

Najvyššia cena v kategóriiNožnice na živý plot

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu FIELDMANN FZN 2505-E El. nožnice na plot za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 53,49 €

Aktuálna cena: 53,49 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu FIELDMANN FZN 2505-E El. nožnice na plot si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk